Classic
Regenhose
Artikelnummer: 420.01Gummizug in der Taille.
Einige Farben haben eine längere Lieferzeit und eine Mindestbestellmenge.
aanbevolen producten
Classic
Anorak
Artikelnummer: 406.01Wird über den Kopf angezogen. Druckknopf auf dem Keilverschluss. Gummizug an den Ärmeln.
Einige Farben haben eine längere Lieferzeit und eine Mindestbestellmenge.
Classic
Regenjacke
Artikelnummer: 404.01Verdeckter Reißverschluss. Kapuze mit Kordel. Druckknöpfe auf dem verdeckten Verschluss und den Ärmeln.
Einige Farben haben eine längere Lieferzeit und eine Mindestbestellmenge.
Classic
Spray top
Artikelnummer: 407.01Halsschutz mit Gummizug im Verschluss. Polyesterbündchen
Einige Farben haben eine längere Lieferzeit und eine Mindestbestellmenge.
Latzhose 'CALVINIA'
High Visibility Latzhose. Reflektierende Streifen. Elastische Träger. Sicherheitsverschlussschnallen. Gummizug im Rücken.
| Farbe | Fl. Gelbe/marine blau |
| Größe | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Material | P3/ PVC 400g |












Coverall 'KIRKWOORD'
High Visibility coverall. Verdekte ritssluiting met klittenband sluiting. Capuchon met koord en kinbescherming. Drukknopen op mouwen en beenpijpen.
| Farbe | Fl. Orange |
| Größe | S, M, L, XL, XXL |
| Material | P3/ PVC 400g |












Waadbroek 'STANFORD' (S5)
High Visibility waadbroek. Bretels van elastiek met gespsluiting. Schuimversteviging in de knie. Binnenzak op borsthoogte. Waterdicht aangelaste Wellington PVC S5 laarzen.
(EN ISO 20345:2011 S5 SRC).
- Stalen neus die beschermt tegen inslag met een energie van 200 joules
- Antistatische zool
- Energieabsorberende hak
- Zool met profiel
- Stalen zool met weerstand tegen doordringing van zool tot een kracht van max. 1100 Newton
- Bestand tegen olie en chemische middelen
| Farbe | Fl. Orange |
| Größe | S, M, L, XL, XXL |
| Material | P13/PVC 700g |
| Schuhgröße | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49 |












PVC Laars S5 'DOLFING'
Heavy Duty PVC laarzen. Waterdicht, slijtvast en goede grip op alle ondergronden. Genormeerd volgens EN ISO 20345:2011 S5 SRC
Stalen neus die bescherming biedt tegen een inslag met een energie van 200 joules.
- Antistatische zool
- Energie absorberende hak
- Zool met anti-slip profiel
- Stalen zool met een weerstand tegen penetratie van de zool tot een kracht van max. 1210-1260 Newton
- Olie en chemisch bestendig
| Farbe | Schwarz |
| Material | P28/PVC 600 g |
| Schuhgröße | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49, 50/51 |



















